Animal project

Tym razem tematem projektu były zwierzęta (animals /animals/). Zadaniem było stworzenie plakatu dotyczącego ulubionego zwierzęcia, który miał opisywać jego wygląd (description /deskrypszyn/), środowisko życia (habitat /habitat/), pożywienie (food /fud/) oraz miał być ozdobiony rysunkiem bądź też zdjęciem zwierzaka. Zamieszczone zdjęcie przedstawia piękne prace grupy pani Mileny :)

Shop project

W nawiązaniu do lekcji "Money", zadaniem na dodatkową ocenę dla chętnych osób było stworzenie własnych sklepów. Trzeba było narysować lub wyciąć z gazety i przykleić przedmioty, które można znaleźć w toy shop (/toj szop/ - sklep zabawkowy), clothes shop (/klołdz szop/ - sklep odzieżowy) i supermarket (/supermarket/ - supermarket) oraz dopisać do nich ceny. Projekty służyły jako powtórka pytań o cenę towaru oraz odpowiedź w języku angielskim. Projekty uwiecznione na zdjęciu stworzyły siostry Kinga i Asia.

Rozstrzygnięcie konkursu czytelniczego

W tym roku konkurs zrobił prawdziwą furorę, więc z trudem wybraliśmy cztery najlepsze prace. Autorzy zostali nagrodzeni pięknymi książkowymi upominkami :) 

Gratulujemy :)

Happy Easter 2017

Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych miłości i rodzinnego ciepła swoim uczniom oraz ich rodzinom

życzy KOALA

Projekt "Keep Healthy"

W mijającym tygodniu grupa p. Mileny przygotowała projekt dotyczący zdrowego stylu życia o tytule "Keep Healthy". Zadaniem było przedstawienie sposobów na utrzymanie zdrowej kondycji zarówno psychicznej jak i fizycznej w atrakcyjny sposób. Oczywiście jedynym obowiązującym językiem był język angielski :)

 

 

Halloween 2016

W tym roku Halloween trwał u nas przez cały tydzień! A dokładniej od 24.10 do 28.10 :) Oczywiście nie znaczy to, że leniuchowaliśmy :) Wszystkie zajęcia się odbyły, jednak były one  powiązane z  tematyką Halloween.

Czytaj więcej...