Halloween 2016

W tym roku Halloween trwał u nas przez cały tydzień! A dokładniej od 24.10 do 28.10 :) Oczywiście nie znaczy to, że leniuchowaliśmy :) Wszystkie zajęcia się odbyły, jednak były one  powiązane z  tematyką Halloween.

Najmłodsze grupy (przedszkolaczki oraz klasy 1-3) miały zorganizowane najróżniejsze zabawy. Wśród nich można wymienić przebijanie balonów i odpowiadanie na zagadki, które były w nich umieszczone (oczywiście w języku angielskim!), konkurs na najstraszniejszy balon, poszukiwania cukierków, drużynowy konkurs na mumię, wykonywanie ozdób Halloweenowych oraz bajki i piosenki w „strasznej” tematyce :)

Starsze grupy (klasy 4 wzwyż) uczestniczyły w „upiornych” kalamburach, quizie wiedzy o Halloween oraz wypełniały drużynowo karty pracy związane z całymi obchodami tego strasznego święta.

Nauka języka angielskiego przez zabawę jest jedną z najefektywniejszych metod nauki języka. Halloween w Koali był z pewnością bardzo dobrą zabawą połączoną z nauką, o czym świadczą zdjęcia uśmiechniętych twarzy :)