Dla dzieci

Dzieciom nauka języków obcych nie sprawia żadnych problemów. Uczą się intuicyjnie, naturalnie przyswajają zwroty, słownictwo oraz całe zdania. Uczą się poprzez zabawę, liczne gry, słuchanie bądź wspólne słuchanie piosenek. Najważniejsze są chęci i konsekwencja, dlatego naszym celem jest wprowadzenie ciepłej, radosnej atmosfery oraz systemu motywacji aby dzieci pozytywnie kojarzyły naukę języków obcych.

Czytaj więcej

Dla młodzieży

W zależności od potrzeb tworzymy grupy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych, matury, egzaminów British Council KET, PET, FCE. Zajęcia prowadzimy w małych grupach, maksymalnie 6-osobowych i staramy sie aby nauka była łatwa i przyjemna. aby pokonać strach przed mówieniem prowadzimy dyskusje, czytamy i opowiadamy książki, a czasami zapraszamy naszego native speakera aby oswoić się z irlandzkim akcentem:).

Czytaj więcej

Dla dorosłych

Dla dorosłych tworzymy trzy poziomy zaawansowania, od podstawowego do zaawansowanego. Grupy maksymalnie 6-osobowe pozwalają na komfort i kameralna atmosferę, w której poczujesz się na tyle bezpiecznie aby zacząć płynnie komunikować się w języku obcym. Oferujemy spotkania raz w tygodniu 90 minut lub dwa razy w tygodniu po 45 minut.  

Czytaj więcej